• 0910-72 30 27
  • info@ersmarkstra.se
  • Mån - Fre: 07.00 - 16.00

KONTAKTINFORMATION

Företagsvägen 1,
931 57 Skellefteå

Telefon:
0910-72 30 27

Måndag – Fredag: 07.00 – 16.00

Petrus Forslund

Produktionschef Bygg
Telefon: 070 – 376 93 00
Mail: petrus@ersmarkstra.se

Josef Lindgren

Arbetsledare
Ansvarig för försäkringsskador
Telefon: 070 – 569 46 63
Mail: josef@ersmarkstra.se

Erik Ögren

Arbetsledare
Telefon: 073-8013085
Mail: erik@ersmarkstra.se

Lena Blomqvist

Ekonomi
Telefon: 0910-723027
Mail: lena@ersmarkstra.se

Margot Nord

Ekonomi Försäljning personal
Telefon: 070-3008671
Mail: margot@ersmarkstra.se

Mattias Jakobsson

VD
Telefon: 070-3693027
Mail: mattias@ersmarkstra.se

SKICKA ETT MEDDELANDE TILL OSS

© Copyright 2017 Ersmark trä och bygg